04-6292007   :משרד
054-3106631     :חנן
מס' נכס:

חדשות

  • יעוץ חינם ללא כל התחייבות של אקסלנט נדל"ן צלצל 04-6292007
  • מאגר הנכסים הגדול ביותר באזור קיים במשרד: אקסלנט נדלן משווקים בעיקר נכסי נדלן בקיסריה, בזכרון יעקב וביישובי חוף הכרמל: וילות בקיסריה, בתי יוקרה בקיסריה, וילות עם נוף לים בקיסריה.

  • טרם מכרתם, ועברו כמה חודשים או שהסתיימה העונה: עליכם לשקול מה עדיף, האם להמשיך במכירה גם בתקופה ללא הרבה תנועת לקוחות, עד לקבלת המחיר המתאים או להוריד קצת את המחיר ולמכור מהר יותר.

  • מכירת נכסים היא המקצוע שלנו! משרד תיווך גדול, חזק ופרוש על פני כל האזור כמו אקסלנט נדלן נותן שירות מקצועי ואמין ללקוחותיו. איזה חיוך יהיה על פניך כשאנו נשיג עבורך את המחיר הטוב ביותר שיכולת לקבל...

  • אקסלנט תיווך ישווק נדלן יוקרתי בזכרון יעקב, בקיסריה ובישוביי חוף הכרמל - מקצועיות יושר ואמינות איתך לאורך כל הדרך!

  • מצאתם את הבית שאתם אוהבים? תנו הצעת מחיר חכמה. הצעת מחיר שתתבסס על נתונים אמיתיים, ולא רק לפי המחיר שהציג המוכר. סוכן תיווך נדלן מנוסה יוכל לסייע ולתת נתונים מכירה אחרונים באזור של נכסים דומים.

  • עונת הנדלן הפורחת היא מהאביב, דרך ועד סוף חופשת הקיץ, זמן מעבר של משפחות עם ילדים. למרבה המזל – הגינות נראות נהדר באביב וכך גם הבתים. זה הזמן להתחיל!

  • ברשותנו מאגר גדול וזמין של נכסי נדלן למכירה, שירות הערכת מחיר הנכס ללא תשלום, ייעוץ חינם להכנת הבית למכירה מוצלחת, סיוע מיוחד בגיוס משכנתא מתאימה, ניהול נכסים בסטנדרטים גבוהים, ייצוג קבלנים ושיווק פרויקטים.

  • הדרך המוצלחת לדירת החלומות הבאה שלכם בקיסריה, בזכרון יעקב, או ביישובי חוף הכרמל, עוברת דרך משרדי אקסלנט תיווך ושיווק וילות בקיסריה, צמודי קרקע בזכרון יעקב ונכסים נדלן איכותיים נוספים.

  • וילות בזכרון יעקב, וילות צמודי קרקע בזיכרון יעקב, דופלקס בזכרון יעקוב, דו משפחתי בזכרון יעקב ונדלן נוסף בזיכרון יעקב: וילות במיקומים מהממים משקיפות לנוף, וילות ובתים הגובלים בשטחים פתוחים ועוד...

€ EURDown4.033|$ USDDown3.572

דרושים סוכני נדל"ן

כשמוכרים נכסי נדלן, דבר חשוב מאוד ללקוחות המעמידים את הבית / וילה / קוטג' שלהם למכירה – עמידה בלוח זמנים ועמידה בתזרים מזומנים. עמידה בלו"ז היא תנאי להצלחת עסקת הנדלן. גיבוש תוכנית שיווקית (על ציר זמן) טיפול במקביל במספר פעילויות, עם ניסיון בשימוש בכלים חדשניים לתכנון התהליך – תפקידנו כסוכני נדלן, הינו ללקוחותינו לעמוד בלוח הזמנים המבוקש ולהיכנס לדירה שיקנו בקיסריה, בזכרון יעקב, או ביישובי חוף הכרמל - כמתוכנן.

כאשר אנו מוכרים נדלן, הלקוחות שלנו יכולים לישון בשקט, כיוון שהם בידיים טובות, למעשה הם בידי צוות אנשי משרד הנדלן הטוב בישראל, המתמחים בתפקידם, השוקדים על כל פרט - קטן כגדול, שחושבים כל הזמן איך להפוך את תהליך מכירת הנכס שלהם לקל ופשוט עבורם, על מנת למנוע כל סיבוך מיותר.

למשרד אקסלנט תיווך נדלן בקיסריה, זכרון יעקב, ישובי חוף הכרמל, פרדס חנה - כרכור, חדרה והסביבה דרושים אנשי מכירות בתחום הנדלן הפרטי והעסקי. סוכני נדלן, שימו לב: אם תמשיכו לעשות את מה שעשיתם - תמשיכו לקבל את מה שקבלתם!


מדוע אנשים מצטרפים לענף הנדלן?
הכנסה נוספת
עצמאות כלכלית
בניית עסק עצמאי
יותר זמן פנוי
התפתחות אישית
הכרת אנשים חדשים
פרישה והבטחת הפנסיה
ירושה לילדים


עבודה רגילה מתווך נדלן
זמן = כסף
הבוס קובע
אתם נשלטים
שכר = מה שנותנים לכם
אין יכולת מינוף
הזמן מנהל אתכם
הצלחה = כסף
אתם קובעים
אתם שולטים
שכר = השווי שלכם
יש מינוף
מנהלים את סדר היום

 שכר הצלחה, ככה קוראים לזה !

כלים להצלחה - עסק שבו "המפתחות בפנים": ביסוס קריירה אישית בנדלן בסטנדרטים בינלאומיים, הכנסה המבוססת על יכולותיך האישיות, מנוהל בלוח הזמנים שלך, עם המימוש העצמי החשוב לך. כזו היא ההצלחה בנדלן !!!